Autor Wątek: Przedstaw sie!  (Przeczytany 1661 razy)

Offline Luckie

  • Francuz
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Pisarz
    • Zobacz profil
Przedstaw sie!
« dnia: Wrzesień 07, 2013, 14:30:04 »
No tak jak w temacie chyba wszycy rozumieja :) Przedstawiamy sie:

Ja jestem Jean-Luc lat osiemnascie, pochodze z francji od dwuch lat mieszkam w polsce dokładnie w Olsztynie. ?opowiadania pisze od dawna ostatnio z moja ukochana :)

Offline AniolekLuckiego

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2013, 14:41:37 »
ja jestem Dariaa, mam 15 lat i jestem z Olsztyna.
Opowiadania pisze zdecydowanie krócej niz Jean, ale polubilam to. pisząc z nim jest mi łatwiej, łączymy dwa style przez co nasze opowiadania są coraz ciekawsze.

Offline Kwasji

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2013, 15:39:22 »
Ja jestam Mateusz mam osiemnaście lat  nie umiem pisać opowiadań ale straram się twożyć kawałki rapowe

Offline Luckie

  • Francuz
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Pisarz
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2013, 15:46:59 »
Witamy mozesz wiec sie z nami nimi podzielic w innej tworczosc? :)

Offline demonos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2013, 19:11:40 »
Witam nazywam się Dawid piszę opowiadania od 8 lat i wierszę od 4 lat.
3 lata temu pisałem książkę niestety , z powodu przykrych incydentów nie mogłem jej skończyć.
Interesuję się okultyzmem , i zjawiskami paranormalnymi mam nadzieję że spodobają się wam moje opowieści które działy się naprawdę , a przy niektórych zjawiskach byłem sam obecny, nie będę pisał o wampirach , smokach itp. zamierzam pisać o przypadkach które dotykają niektórych ludzi , może uda mi się w moich opowiadaniach przekazać wam co robić gdy spotkacie się z takim czymś. Pozdrawiam :)

Offline AniolekLuckiego

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2013, 19:17:29 »
widze ze interesuje cie wsumie to samo co mnie. widze ze aie dogadamy ;) czekamy na twoje opowiadania i wiersze. ja tez bawie sie zjawiskami paranormalnymi. kombinuje z LD i OOBE. medytuje i pracuje nad telekineza ;).. wiele ludzi i tak w to niewierzy.. wymyslone bajki. ale fajnie ze jest kolejna osoba z ktora bede mogla w pewnym sensie podzielic sie moimi przezyciami. mam tez prorocze sny ktore naprawde sie sprawdzaja. ;)

milo nam goscic Cie u nas. czekamy na twoje prace.

~AniolekLuckiego

Offline Luckie

  • Francuz
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Pisarz
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2013, 20:13:59 »
W takim razie jestem ciekaw twoich prac, ja imteresuje sie raczej rzeczami magicznymi i istotami. Wampiry, skoki hmm.. pisac o nich mozna nie koniecznie w nie wierzac tak jak naprzyklad ja i nie czuje sie jakos inaczej orzez to ze mimo 19 lat brne w historie fantasty. Milo cie goscic na naszym forum, milego pobytu, czekamy na twoje prace.

Offline MurzynekBambo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 08, 2013, 21:00:56 »
Siemanko. Jestem Daniel i pochodze z Polski i mieszkam w Polsce :D Interesuje się Piłką nożną i wgl. sportem. Dowidzenia

Offline Bastien

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2013, 11:33:25 »
Bastien, 35 lat mieszkam w Olsztynie.
Swoja przygode z pisaniem zaczelem przed urodzieniem sie mojego starszego syna. Zaczelo sie od wierszy doszlo do opowiadani.

Offline Snaxxu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Rapodegustator
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw sie!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2013, 17:08:13 »
Sebastian, no chyba widzę że z wan najmłodszy. Sam posiadam 16 lat. Zaczynam od krótkich wersów rapu, który napisałem w nie całe 10-15min. Nie zamierzam przedstawiać wszystkich swoich kawałków na forum, chcę zostawić coś dla siebie. Nie powiem że zostałem wciągnięty do rapu przez kolegę czy tam koleżankę, jakoś samo to we mnie wszedło. Interesuję się sportem, La Parkour'em i 3runem. Przez to możecie wywnioskować że lubie biegać. Mieszkam w Ełku. ELO!
Gdyby miłość była rzeczą materialną każdy by ją kupował - Snaxxu

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
maro virginia xsurvival zagroda-slonca prywatna-szkola