Autor Wątek: O nas :)  (Przeczytany 861 razy)

Offline AniolekLuckiego

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
O nas :)
« dnia: Wrzesień 07, 2013, 18:47:55 »
witajcie Użytkownicy :)
Chcielibyśmy Wam opowiedzieć kilka rzeczy o nas.


Moja przygoda z pisaniem opowiadań zaczęła sie stosunkowo nie dawno , bo mniej więcej 4-5 miesięcy temu. Gdy Luckie pokazal mi swoje opowiadania spobowalam sama cos napisać , ale oczywiscie nie byl on jakis wybitnie dobry. Przed pisaniem opowiadań trudziłam sie wymyślaniem i układaniem rymow do wierszy. Z nimi za tozaczęlo to sie okolo dwa i pól roku temu, gdy moj starszy brat zmarł wtedy zostalam sama i podobie jak u Jeana chęć ucieczki od rzeczywistości skłaniała mnie do pisania . były to głównie wiersze o smierci. Napewno zamieszcze je tutaj gdy tylko znajde zeszyty ze starymi wierszami. Od razu mówie ze nie sa one profesjonalne, ale bede czekała na szczere komentarze, z krytyką negatywną lub pozytywną. Nie wiem czy zmienie to od razu , ale napewno wezme wasze uwagi do siebie i postaram sie coś z tym zrobić.
 
~AniołekLuckiego



Cześć tu Luckie! Ja pisać zaczęlem już dosyć dawno, bo około 7 lat temu. Cała przygoda z z pisaniem zaczęla sie przez problemy rodzinne jakich doświadczam do dziś, chciałem poprostu uciec od rzeczywistości. Uciekałem w kartke i dlugopis, lub notatnik w telefonie. Teraz nie musze tego robić tak często, mam swoje oczko w glowie przy ktorym zapominam o problemach. Pisze opowiadania od baśniowych przez życiowe aż po fantasy. Pisze o magach, upadlych aniolach, elfach, diablach wampirach, postaciach basniowych, ludziach zmienno krztaltnych. Po prostu mam bardzo wybujałą wyobranie. Ale to przecież dobrze. Mam miliony pomysłów na opowiadania, które piszemy z Darianką, niedługo napewno coś wstawimy.

~Luckie




Ogólnie poznaliśmy sie około 7 miesięcy temu i jesteśmy razem już pol roku. Kilka dni wystarczyło zebyśmy zrozumieli jak bardzo sie kochami i jak bardzo jesteśmy sobie niezbędni. teraz nie mozemy wytrzymać bez siebie kilku minut.
Oboje mieliśmy trudne dziecinstwo, trudne zycie dlatego tak dobrze sie roumiemy.
Przezyliśmy wiele podobnych sytuacji.
Razem dajemy sobie rade ze wszystkim, nie wyobrazamy sobie teraz zycia bez siebie.
Chociaż ciągle spotykają nas nowe przeszkody to trwamy razem, pokonujemy je i walczymy z nimi.
Owszem czasem jest ciężko ale we dwoje lżej :)

~AniolekLuckiego i Luckie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 18:54:02 wysłana przez AniolekLuckiego »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahablackheart teen-wolf drugarepublikasuderlandu elitserienspeedway averea